Przejdź do głównej zawartości

Perfumy Bi-es- Współpraca

Hej, jakiś czas temu nawiązałam współpracę z http://samplecity.pl/  a parę dni temu zostałam wybrana w gronie 200 testerek do testowania produktów firmy Bi-es. Bardzo miło mnie zaskoczyli.
A oto co otrzymałam:


Od dziś zacznę je testować, i niedługo oczekujcie opinii na  temat tego produktu :)
Po pierwszym psiknięciu wybrałam już faworyta :)

Komentarze

  1. Ja też dziś otrzymałam przesyłkę :)
    Zapraszam do siebie - http://darmowa-probeczka.blogspot.com
    Dołączam do obserwatorów :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam nadzieję, że perfumy trafiły w Twój gust :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz